Temat: Zarządzanie projektami w sporcie. Nowe technologie w sporcie.

Data: 3 czerwca 2020 r.

10:00 – 10:05 Przywitanie uczestników szkolenia – Dr Grzegorz Botwina, (Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy)

10:05 – 11:30 Nowe technologie w sporcie – Karol Flaziński, (SportsTech Poland)

11:30 – 11:45 Przerwa

11:45 – 13:15 Projekty badawcze w sporcie dr Piotr Żmijewski, (Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy, Legia LAB)

 

Prelegenci:

Karol Flaziński

Założyciel inicjatywy SportsTech Poland budującej ekosystem nowych technologii przeznaczonej do branży sportowej w Polsce. W raporcie The European SportsTech Report 2020 znalazł się wśród grupy 40 europejskich liderów SportsTech. Autor publikacji pt. „Stopień cyfryzacji klubów piłkarskich z Lotto Ekstraklasy S.A. w sezonie 2018/2019″ oraz podcastu pt. “O technologiach w sporcie”. Jest wykładowcą na podyplomowych studiach na kierunku “Marketing Sportu” w SGH w Warszawie prowadząc przedmiot Technologie informacyjne w sporcie. 

Prowadził szereg projektów dotyczących tworzenia nowych produktów w branży IT oraz elektronice użytkowej RTV. Zarządzając kategorią Sony Walkman współpracował bezpośrednio z takimi markami jak: Audioteka, Disney, Red Bull przygotowując nowe rozwiązania oraz oferty dla wybranych segmentów rynku rozrywki. 

 

dr Piotr Żmijewski

Doświadczony naukowiec i dydaktyk, fizjolog oraz konsultant w zakresie wdrażania osiągnięć nauki do praktyki sportowej. Koordynował wspieranie procesu szkolenia zawodników kadry narodowej w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w obszarze naukowo-badawczym, a także kierował zespołem odpowiedzialnym za organizowanie i prowadzenie działalności wspierającej i kontrolnej sportu młodzieżowego na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. W Instytucie Sportu - PIB zarządzał pionem badań i wdrożeń, kierował ponad 15 projektami badawczo-rozwojowymi. Konsultant i członek jury w programach akceleracyjnych: reprezentuje partnerów korporacyjnych i wspiera merytorycznie rozwój rozwiązań technologicznych. Animator dyfuzji osiągnięć naukowych w obszarze sportu.

Specjalizuje się w maksymalizacji zdolności wysiłkowej z wykorzystaniem standardowych i niespecyficznych metod treningowych oraz prowadzi badania nad zdrowotnymi efektami aktywności fizycznej.

POZOSTAŁE

SZKOLENIA

2023-05-31

Sztuka prezentacji

2023-05-24

Rachunkowość w związkach sportowych. Kadry i Płace

2023-05-10

Social media dla związków sportowych – cz.1 (Tik Tok i YouTube)

2023-04-20

Praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i tekstowych

2023-04-12

Plany i strategia marketingowa dla związku sportowego