Szkolenie odbędzie się w CIC Warsaw, ul. Chmielna 73.

Agenda wydarzenia:

9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników - powitalna kawa

9:30 – 9:40 Rozpoczęcie konferencji

9:40 – 11:45 Czy łączenie sportu i innowacji działa? Jaka jest praktyka biznesowa? Entertainment jako sport – Moderator – Adam Pawlukiewicz (Dyrektor Wykonawczy w Pentagon Research) i Aureliusz Górski (Współzałożyciel Kampusu Innowacji CIC), Eksperci – Łukasz Cieśla (Prezes Zarządu, Open Innovation House), Arkadiusz Regiec (Prezes Zarządu, BeesFund S.A,) i Magda Arażny (Facylitatorka graficzna)

11:45 – 12:00 Przerwa kawowa

12:00 – 13:45 Jak wykorzystać crowdfunding w sporcie? - Moderator – Adam Pawlukiewicz (Dyrektor Wykonawczy w Pentagon Research) i Aureliusz Górski (Współzałożyciel Kampusu Innowacji CIC), Eksperci – Łukasz Cieśla (Prezes Zarządu, Open Innovation House), Arkadiusz Regiec (Prezes Zarządu, BeesFund S.A,) i Magda Arażny (Facylitatorka graficzna)

13:45 – 14:30 Obiad

14:30 - 15:15 Ekosystem innowacji w obszarze sportu – perspektywa organizacji sportowej -  dr Piotr Żmijewski (Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy)

15:15 - 16:00 Ekosystem innowacji w obszarze sportu – perspektywa startupu - Michał Wapiński (TISA)

16:00 - 16:15 Zakończenie  – Tour po CIC (dla chętnych).

 

Prelegenci:

Adam Pawlukiewicz

Dyrektor Wykonawczy w Pentagon Research
Założyciel sieci mediowej Total Sport
Wykładowca akademicki SGH, UW, USWPS, AWF
Koordynuje pracę działów badań i rozwoju w firmie Pentagon Research, z którą współpracuje od 2012 roku. Jest twórcą rankingu "50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie", który rokrocznie publikuje razem z magazynem Forbes, będąc jednocześnie jego felietonistą.

Pracował w różnych rolach przy organizacji największych wydarzeń sportowych, w tym m.in. UEFA EURO 2020, 2016 i 2012, Mistrzostw Świata 2018 FIFA w Rosji i 2014 w Rio de Janeiro w Brazylii, był także członkiem portorykańskiej misji olimpijskiej podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016. Doradza sportowcom, reprezentantom Polski z zakresu wizerunku i obecności w mediach.
Pentagon Research to firma badająca efektywność sponsoringu sportowego i wydarzeń kulturalnych.

Aureliusz Górski

Współzałożyciel Kampusu Innowacji CIC
Dyrektor Wykonawczy Fundacji Venture Cafe Warsaw
Od 10 lat wspiera rozwój gospodarki tworząc infrastrukturę i programu ekosystemu innowacji w Polsce. W latach 2012-2015 współtworzył pierwszą sieć przestrzeni coworkingowych w Polsce Business Link i kompleksowy program wsparcia rozwoju dla startupów w ramach grupy AIP. Od 2015 roku reprezentuje Cambridge Innovation Center (CIC) i jest współzałożycielem uruchomionego w 2020 roku Kampusu Innowacji CIC Warsaw w kompleksie biurowym Varso Place. Równolegle kieruje fundacją Venture Cafe Warsaw, która animuje rozwój ekosystemu innowacyjnego. W roli społecznego doradcy współpracował m.in. przy tworzeniu strategii Warszawa2030. Jako osoba będąca przedsiębiorcą od 15 lat chętnie włącza się w inicjatywy wspierające postawy przedsiębiorcze wśród młodzieży m.in. TeenCrunch, Junior Achievement, Startup Weekend Kids i wiele innych.

Łukasz Cieśla

Prezes Zarządu, Open Innovation House.
Doświadczony manager projektów innowacyjnych i współtwórca Open Innovation House. Koordynował 15 międzynarodowych programów akceleracyjnych dla korporacji - m.in. T-Mobile. Koordynował ponad 50 wewnętrznych „korporacyjnych inicjatyw innowacyjnych” (hackathony, programy intraprzedsiębiorczości, warsztaty odkrywania, Lean Startup, programy inkubacji i akceleracji itp.).

Arkadiusz Regiec

Prezes Zarządu, BeesFund S.A,

Polski przedsiębiorca, inwestor, założyciel i prezes największej platformy społecznościowego finansowania udziałowego - Beesfund.pl. Współzałożyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu. Zaangażowany w rzecznictwo publiczne na rzecz polskiego ustawodawstwa dotyczącego finansowania społecznościowego.

Magda Arażny

Facylitatorka graficzna.
Z wykształcenia dziennikarka, przez blisko 10 lat pracowała w organizacji pozarządowej jako specjalistka od komunikacji wizualnej i internetowej. Od wielu lat zajmuje się profesjonalnie dziedziną zwaną visual recording (graficzna facylitacja) konferencji, spotkań i nie tylko. Współpracowała z największymi korporacjami w Polsce.
Jej prace można zobaczyć m.in. na https://magdarysuje.pl/portfolio/notatki-graficzne/ 

dr Piotr Żmijewski

Doświadczony naukowiec i dydaktyk, fizjolog oraz konsultant w zakresie wdrażania osiągnięć nauki do praktyki sportowej. Koordynował wspieranie procesu szkolenia zawodników kadry narodowej w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w obszarze naukowo-badawczym, a także kierował zespołem odpowiedzialnym za organizowanie i prowadzenie działalności wspierającej i kontrolnej sportu młodzieżowego na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. W Instytucie Sportu - PIB zarządzał pionem badań i wdrożeń, kierował ponad 15 projektami badawczo-rozwojowymi. Konsultant i członek jury w programach akceleracyjnych: reprezentuje partnerów korporacyjnych i wspiera merytorycznie rozwój rozwiązań technologicznych. Animator dyfuzji osiągnięć naukowych w obszarze sportu.

Specjalizuje się w maksymalizacji zdolności wysiłkowej z wykorzystaniem standardowych i niespecyficznych metod treningowych oraz prowadzi badania nad zdrowotnymi efektami aktywności fizycznej.

POZOSTAŁE

SZKOLENIA

2023-05-31

Sztuka prezentacji

2023-05-24

Rachunkowość w związkach sportowych. Kadry i Płace

2023-05-10

Social media dla związków sportowych – cz.1 (Tik Tok i YouTube)

2023-04-20

Praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i tekstowych

2023-04-12

Plany i strategia marketingowa dla związku sportowego