Już 16 listopada 2021 r. odbędzie się ostatnie w tym roku szkolenie pn. Liderki w sporcie w ramach 4. edycji Akademii Zarządzania Sportem.

Prelegenci:

Grażyna Rabsztyn

Przewodnicząca Komisji Sportu Kobiet PKOl, olimpijka, trzykrotna złota medalistka Akademickich Mistrzostw Świata w biegu na 100m przez płotki, wielokrotna rekordzistka świata i aktualna rekordzistka Polski na tym dystansie.

dr hab. prof. Jolanta Żyśko

Doktor habilitowana nauk o kulturze fizycznej. Obecnie pełni funkcję Prorektora ds. Promocji i Rozwoju Uczelni warszawskiej AWF. Jest Przewodniczącą Rady ds. Kształcenia i Doskonalenia Kadr Kultury Fizycznej powołanej przez Ministra Sportu. Była Sekretarzem Generalnym Międzynarodowego Towarzystwa Nauk Społecznych o Sporcie (ISSSS), członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sportem (EASM) oraz Europejskiej Sieci Nauk o Sporcie, Edukacji i Zatrudnieniu (ENSSEE), European Observatory for Sport Employment (EOSE). W 2016 roku była organizatorem XXIV konferencji międzynarodowego stowarzyszenia European Association for Sport Management, która odbyła się w Warszawie. Była prezydentem Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu. Współpracuje z Polską Komisją Akredytacyjną jako ekspert PKA oraz ekspert ds. jakości kształcenia. 

 

Renata Mauer-Różańska

Sportsmenka, zawodniczka specjalizująca się w strzelectwie sportowym, trener, wykładowca akademicki, działaczka samorządowa.

Multimedalistka olimpijska, dwukrotna mistrzyni olimpijska, trzykrotna medalistka mistrzostw świata. Aktywnie działająca w Polskim Komitecie Olimpijskim, członek Komisji Sportu Kobiet. Członkini Zarządu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Dwukrotnie wyróżniona nagrodą Fair Play. Odznaczona przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Kamila Kalińczak

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, lektorka i trenerka wystąpień publicznych.

 

Aida Bella

Absolwentka Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Ukończyła studia Executive MBA oraz podyplomowe studia na kierunku Marketing Sportu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w komunikacji z mediami oraz komunikacji korporacyjnej i PR. Od prawie 6 lat pełni funkcję Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej oraz Rzecznika Prasowego w Totalizatorze Sportowym. Całe życie zawodowo związana ze sportem. Przez 12 lat była Reprezentantką Polski w short – tracku. Brązowa medalistka Mistrzostw Europy z 2013r. oraz multimedalistka Mistrzostw Polski. Na swoim koncie ma również wiele rekordów kraju i startów na arenie międzynarodowej.

POZOSTAŁE

SZKOLENIA

2023-05-31

Sztuka prezentacji

2023-05-24

Rachunkowość w związkach sportowych. Kadry i Płace

2023-05-10

Social media dla związków sportowych – cz.1 (Tik Tok i YouTube)

2023-04-20

Praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i tekstowych

2023-04-12

Plany i strategia marketingowa dla związku sportowego