Temat: Liderki w sporcie cz. 2

Data: 28 - 29 października 2020 r.

I Dzień

10:00 – 10:05 Przywitanie uczestników szkolenia – Dr Grzegorz Botwina, (Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy)

10:05 – 11:00 Success story – Luiza Złotkowska, (Polski Komitet Olimpijski)

11:00 – 12:00 Success story – Otylia Jędrzejczak, (Fundacja Otylii Jędrzejczak)

12:00 – 14:00  Finansowanie projektów z Programu Erasmus+ Sport – Tadeusz Wojciechowski, (Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji)   

 

II Dzień

9:30 – 9:35 Przywitanie uczestników szkolenia – Dr Grzegorz Botwina, (Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy)

9:35 – 10:30 Success story – Laura-Maria Tiidla, (ISCA) 

10:30 – 12:15 Podstawy zarządzania projektami – Dr  hab. Bartosz Grucza, (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) 

12:15 – 12:30 Przerwa

12:30 – 14:00 Podstawy zarządzania projektami – Dr  hab. Bartosz Grucza, (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) 

Prelegenci:

Luiza Złotkowska

Łyżwiarka szybka, reprezentantka Polski, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich. Członek Komisji Zawodniczej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Członek Komisji Zawodniczej Europejskiego Komitetu Olimpijskiego w kadencji 2013-17. Członek Społecznej Rady Sportu Kobiet.

 

Otylia Jędrzejczak

Najbardziej utytułowana polska pływaczka, sportowiec dekady polskiego sportu. Mistrzyni olimpijska i dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich, wywalczyła 25 medali mistrzostw świata i Europy.

Trzykrotnie biła rekord świata i trzykrotnie była wybierana najlepszym sportowcem Polski. Karierę sportową zakończyła oficjalnie w styczniu 2014 r.

Ukończyła studia na dwóch kierunkach na Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Leona Koźmińskiego. Jest też absolwentką, działającego pod auspicjami Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, Międzynarodowego Uniwersytetu Olimpijskiego w Soczi. Jako jedyna Polka i jedna z kilkunastu osób na świecie może więc poszczycić się prestiżowym dyplomem Master of Sport Administration tej uczelni.

Od lat działa na rzecz promocji zdrowego trybu życia, rozwoju sportu i medycyny. Swój złoty medal olimpijski zlicytowała na rzecz dzieci chorych na białaczkę. Za działalność charytatywną otrzymała Order Uśmiechu, a także relikwie Jana Pawła II. W 2004 r. została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet.

 

Tadeusz Wojciechowski

Koordynator – pełnomocnik Zarządu ds. projektów specjalnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

 

Laura-Maria Tiidla

Koordynator projektu International Sport and Culture Association. Pracuje m.in. w zakresie aktywności fizycznej i sportu, włączenia społecznego poprzez sport oraz równości płci.

 

Dr hab. Bartosz Grucza

Doktor habilitowany nauk społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Nauczyciel akademicki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Kierownik projektów i konsultant w dziedzinie zarządzania projektami, zarządzania zmianą i zarządzania ryzykiem w ponad stu przedsięwzięciach w kraju i za granicą. Doradca i ekspert w instytucjach państwowych i prywatnych.

 

 

POZOSTAŁE

SZKOLENIA

2023-05-31

Sztuka prezentacji

2023-05-24

Rachunkowość w związkach sportowych. Kadry i Płace

2023-05-10

Social media dla związków sportowych – cz.1 (Tik Tok i YouTube)

2023-04-20

Praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i tekstowych

2023-04-12

Plany i strategia marketingowa dla związku sportowego