Temat: Digitalizacja sportu - rozwiązania technologiczne, które zmieniają sport.

Data: 1 września 2021 r.

Agenda:

8:30-9:00 rejestracja uczestników - powitalna kawa

9:00-10:30 Kibic 3.0 - Transformacja cyfrowa organizacji i wydarzeń sportowych - Marcin Raczyński (CEO Follow Vision)

10:30-10:45 przerwa kawowa

10:45-12:15 Kibic 3.0 - Transformacja cyfrowa organizacji i wydarzeń sportowych cz. 2 - Jakub Świsłowski (BETFAN)

12:15-13:00 Lunch

13:00-14:30 Innowacje są na wyciągnięcie ręki - poznaj zalety budowy hubu innowacji przy organizacji sportowej - Karol Flaziński (SportsTech Poland)

14:30-14:45 przerwa kawowa

14:45-16.15 CRM i wykorzystanie danych w sporcie. Czy kibic zapłaci za płatne treści? - Monika Płaczkowska (LV BET)

16.15 Zakończenie konferencji – podsumowanie.

 

Szkolenie odbędzie się w CIC Warsaw ul. Chmielna 73.

 

Prelegenci:

Marcin Raczyński

CEO Follow Vision, agencji interaktywnej wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Projektant z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Laureat wielu konkursów branżowych. Na co dzień zarządza i rozwija agencję interaktywną Follow Vision, która specjalizuje się w obszarach brandingu, digitalu, UI/UX oraz kampaniach reklamowych. Nadzoruje zespoły projektowe realizujące kreacje dla znanych i rozpoznawalnych marek z Polski jak i rynków zagranicznych, m.in: Amazon, Samsung, 3M, Konica Minolta, Good Year, EY, Santander, Medicover, Brand24, PKP i inne. Z sukcesem przeprowadził wiele rebrandingów w dziedzinie sportu, w tym Polska Siatkówka czy PGNiG Superliga Kobiet. Pasjonat nowych technologii oraz zwolennik minimalizmu w podejściu projektowy.

 

Jakub Świsłowski

Ekspert w obszarze marketingu, sponsoringu i ecommerce – w branży od 9 lat. Były wiceprezes PGNiG Superligi i szef sponsoringu PGNiG SA., a także pracownik marketingu grup: Agora SA. i RASP segmentu sport.

obecnie Dyrektor Marketingu BETFAN, współzałożyciel i udziałowiec agencji Stardom House, wykładowca Akademii London School of PR, oraz członek zarządu Stowarzyszenia Sport Biznes Polska.

 

Karol Flaziński

Założyciel inicjatywy SportsTech Poland budującej ekosystem nowych technologii przeznaczonej do branży sportowej w Polsce. W raporcie The European SportsTech Report 2020 znalazł się wśród grupy 40 europejskich liderów SportsTech. Autor publikacji pt. „Stopień cyfryzacji klubów piłkarskich z Lotto Ekstraklasy S.A. w sezonie 2018/2019″ oraz podcastu pt.
“O technologiach w sporcie”. Jest wykładowcą na podyplomowych studiach na kierunku “Marketing Sportu” w SGH w Warszawie prowadząc przedmiot Technologie informacyjne w sporcie. 

Prowadził szereg projektów dotyczących tworzenia nowych produktów w branży IT oraz elektronice użytkowniej RTV. Zarządzając kategorią Sony Walkman współpracował bezpośrednio z takimi markami jak: Audioteka, Disney, Red Bull przygotowując nowe rozwiązania oraz oferty dla wybranych segmentów rynku rozrywki. 

 

Monika Płaczkowska

Monika Płaczkowska, magister nauk ekonomicznych,  absolwentka studiow podyplomowych z zakresu marketingu sportu na SGH. Doktorantka i wykładowca na Uniwersytecie Ekonomiczym w Katowicach, członkini  European Association for Sport Management .  Zawodowo zajmuje się sponsoringiem i strategiami marketingowymi w sporcie, co jest także obszarem badawczym rozprawy doktorskiej. Doświadczenie zdobywała w klubach piłkarskich, w Instytucie Sportu PiB, aktualnie pracuje jako General Sponsorship and Marketing Managerem na rynek polski oraz te zagraniczne w LV BET.

POZOSTAŁE

SZKOLENIA

2023-05-31

Sztuka prezentacji

2023-05-24

Rachunkowość w związkach sportowych. Kadry i Płace

2023-05-10

Social media dla związków sportowych – cz.1 (Tik Tok i YouTube)

2023-04-20

Praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i tekstowych

2023-04-12

Plany i strategia marketingowa dla związku sportowego